Kompensator mieszkowy biały NBR do żywności

Kompensator mieszkowy biały NBR do żywności to produkt stworzony z myślą o spokoju i jakości produkcji. W branży spożywczej jakość to kluczowy element, który nie może ulegać żadnym kompromisom. Nasza oferta armatury przemysłowej gwarantuje spełnienie najwyższych standardów, a kompensator mieszkowy to doskonały przykład tego, jak dbamy o potrzeby naszych klientów.

To urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o obowiązujących przepisach i normach, które rządzą przemysłem spożywczym. Kompensator mieszkowy biały NBR do żywności spełnia rygorystyczne kryteria, gwarantując bezpieczeństwo produkcji w każdej sytuacji. Nasze kompensatory są trwałe i niezawodne, co oznacza, że będą niezawodnie służyć przez wiele lat.

Polecamy nie tylko kompensator, ale także inne produkty zebrane w tej kategorii. Zapewniamy najwyższą jakość naszego asortymentu, a także obsługi. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – zawsze chętnie doradzimy, podpowiemy i pomożemy.

Kompensator gumowy Teguflex biały do ​​żywności NBR z obrotowymi kołnierzami do pochłaniania wibracji i hałasu do żywności i napojów sieci, w tym tłuszcze i oleje. Nie zalecany do rozpuszczalników aromatycznych (50%), ozonu i UV. Korpus z białego spożywczego NBR i kołnierze ze stali węglowej ocynkowanej galwanicznie lub AISI 316. Do kompensacji liniowej i kątowej. 130 mm długości dla wszystkich DN. Kompensator gumowy zgodny z CE 1935/2004

Karta katalogowa