Jednokierunkowa zasuwa nożowa typu waflowego

Nasza jednokierunkowa zasuwa nożowa typu waflowego to niezbędny element w przemyśle spożywczym (i nie tylko), który zapewnia pełne bezpieczeństwo i kontrolę w procesie produkcji. Jakość Państwa produktów jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy rozwiązania spełniające najwyższe standardy, radzące sobie nawet z największymi wyzwaniami.

Prezentowana jednokierunkowa zasuwa nożowa wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących niezawodność i trwałość. Doskonale radzą sobie nawet w trudnych warunkach. Nasza armatura przemysłowa będzie doskonałym wyborem. Zasuwa jest łatwa w obsłudze i zapewnia skuteczną kontrolę przepływu materiałów. Odporność na korozję i niskie tarcie sprawiają, że jest to produkt, na którym mogą Państwo polegać. To rozwiązanie, które pomaga uniknąć problemów i zyskać pełną kontrolę nad produkcją.

Wierzymy, że państwa produkcja zasługuje na to, co najlepsze, a nasza jednokierunkowa zasuwa nożowa typu waflowego doskonale wpisuje się w te założenia. Dbamy o to, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zakupów!
Przyłącze PN16/PN10 (DN50 - DN150), PN10 (DN200 - ...)
Korpus monoblokowy
Przeznaczony do: - wody, cieczy i gazów lekko zanieczyszczonych ciałami stałymi (max. 5%)
- transport pneumatyczny proszków
- pulpa papiernicza o niskim stężeniu
Karta katalogowa