Uchwyty do rur, klucze hakowe, kompensatory

Armatura wg. normy DIN

W przemyśle chemicznym, spożywczym czy farmaceutycznym wykorzystywane są różnego rodzaju instalacje z rur, które, aby były stabilne, wymagają zastosowania odpowiednich części i narzędzi. Powinny być wykonane z wytrzymałych, ale i łatwych w zachowaniu sterylności materiałów.

Uchwyt do rur DIN 3567-A Ciężkie – DIN [735]
Mamy przyjemność zaprezentować solidny uchwyt do rur DIN [735]. Jest
Uchwyt do rur DIN 3567-A Ciężkie – DIN [734]
Prezentujemy Państwu niezawodną propozycję od Armapol – solidn
Klucz hakowy [953]
W kategorii uchwyty do rur, klucze hakowe, kompensatory znajdą Państw
Kompensator PN 10 – DIN [929]
Przedstawiamy niezawodny oraz solidny kompensator PN 10 DIN [929]. Ten

Komponenty najwyższej jakości

Oferowane przez nasz sklep uchwyty rurowe ze stali nierdzewnej są w stanie spełnić oczekiwania stawiane przez branżę. Dokładamy starań, aby znajdujące się w asortymencie części, były wykonane z dużą precyzją, dzięki czemu stanowić będą funkcjonalny element wyposażenia firmy. Posiadamy wytrzymałe i komfortowe w użyciu:
  • uchwyty do rur,
  • klucze hakowe,
  • oraz kompensatory.
Kluczową kwestię stanowi zgodność z wszelkimi normami i standardami, jak również posiadane certyfikaty, dopuszczające oferowane części do wykorzystywania w branżach spożywczej, farmaceutycznej czy chemicznej. Dbamy o to, aby wszelkie uchwyty oraz klucze czy kompensatory były wykonane z najlepszych, sprawdzonych materiałów. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane w przemyśle spożywczym, jak i każdym innym, gdzie występuje możliwość kontaktu z żywnością lub chemią. Stal nierdzewna to najtrwalszy, a zarazem najbardziej higieniczny z materiałów, dlatego też znajduje zastosowanie w przypadku elementów stanowiących część armatury spożywczej. Przygotowaliśmy ofertę uchwytów rurowych ze stali nierdzewnej oraz innych części armatury w wielu rozmiarach i opcjach. Umożliwia to łatwe dopasowanie do istniejącej już lub powstającej instalacji.