Armatura wg. normy DIN
Kurki pobiercze, kulowe

Jeśli poszukują Państwo niezawodnych i trwałych rozwiązań armatury zgodnej z normą DIN na najwyższym poziomie, zachęcamy do sprawdzenia asortymentu Armapol. Nasza oferta obejmuje profesjonalnie wykonane kurki pobiercze i kulowe, które są niezawodne, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Nasza armatura według normy DIN to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Prezentowane w tej kategorii kurki wykonane są z najwyższej jakości materiałów i zgodne z obowiązującymi normami i regulacjami. Każdy produkt jest perfekcyjnie wykończony i zabezpieczony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów i profesjonalnemu wykonaniu, nasze kurki pobiercze i kulowe będą najlepszym wyborem! Najnowocześniejszy park maszynowy i wysokiej jakości materiały zapewniają ich wytrzymałość na lata! Produkty dostępne w tej kategorii sklepu Armapol to: 
  • kurek pobierczy z nakrętką – DIN [708];
  • kurek pobierczy z króćcem – DIN [707];
  • kurek pobierczy – DIN [706]; 
  • kurek spustowy – DIN [705].
Jesteśmy dumni z dostarczania bezpiecznych i niezawodnych elementów, tworzonych z materiałów o najwyższej jakości. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, produkując wysokojakościową armaturę zgodną ze wszystkimi normami. Przywiązujemy dużą wagę do terminowości oraz staranności wykonania produktu.