Zawory zwrotne higieniczne

Armatura wg. normy DIN

Potrzebne Państwu wysokiej jakości zawory zwrotne kwasoodporne lub klapowe? W takim razie doskonale Państwo trafili. Wybór zaworów w przypadku instalacji w przemyśle spożywczym jest niezwykle ważny dla funkcjonalności całej instalacji. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego przygotowujemy najlepsze rozwiązania, szyte na miarę potrzeb naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie znajdowały się zawory zwrotne nierdzewne spożywcze, które będą mogły spełnić oczekiwania wszystkich klientów, zarówno co do sterylności, jak i wytrzymałości danych elementów.   Zawór zwrotny higieniczny zapewnienia przepływ cieczy tylko w jednym kierunku oraz blokadę przepływu w drugim. Wyposaża się go w sprężynę, dzięki czemu zawór działa niezawodnie zarówno w rurociągach poziomych jak i pionowych.

Wysoka jakość i dopasowanie zaworów zwrotnych

Oferowane w naszym sklepie internetowym zawory zwrotne (klapowe i kwasoodporne) mają na celu zapewnienie jednokierunkowego przepływu płynnego medium, zazwyczaj wody. Ich działanie oparte jest na różnicy ciśnień po obu stronach zaworu, co pozwala na łatwe i płynne otwieranie oraz zamykanie przepływu. Stawiamy na części wykonane ze stali nierdzewnej, która gwarantuje wysoką sterylność, ale również wytrzymałość. Materiały użyte do stworzenia zaworów posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wszelkie standardy, dzięki czemu mogą z powodzeniem być wykorzystywane w przemyśle spożywczym, ale również chemicznym, czy też nawet farmaceutycznym. Naszym klientom gwarantujemy szeroki wybór zaworów zwrotnych nierdzewnych spożywczych. Dzięki temu każdy z nich, bez względu na reprezentowaną branżę będzie mógł dopasować je do indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. W asortymencie naszej firmy znaleźć można wysokiej jakości zawory zwrotne:
  • SS – DIN,
  • oraz GS DIN.
Wszystkie modele dostępne są w wielu rozmiarach, co daje gwarancję idealnego spasowania z systemem, w jakim mają być one wykorzystane. Dużym atutem jest także precyzja wykonania zaworów, dzięki czemu zapewniają idealne, jednokierunkowe zamknięcie przepływu płynnego medium. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do składania zamówień. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomagając klientom znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.