Zawór kulowy wysokociśnienowy

Wiemy, że w przemyśle nie ma miejsca na kompromisy, zwłaszcza jeśli chodzi o kontrolę przepływu w wysokich ciśnieniach. Nasz zawór kulowy wysokociśnieniowy to gwarancja niezawodności i efektywności, na jaką Państwo zasługują. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień, nie tylko na zawory kulowe wysokociśnieniowe.

Zaprojektowany tak, aby sprostać najbardziej wymagającym warunkom, nasz zawór kulowy doskonale radzi sobie z ekstremalnymi ciśnieniami. Jego konstrukcja jest solidna i trwała, co sprawia, że jest idealny do zastosowań, gdzie nie ma miejsca na kompromisy w kwestii bezpieczeństwa. To armatura przemysłowa, na której można polegać. Płynna regulacja przepływu pozwala na precyzyjną kontrolę, zapewniając maksymalną wydajność procesów przemysłowych. Bezpieczeństwo i niezawodność są u nas zawsze na pierwszym miejscu.

Oferowane przez Armapol zawory kulowe wysokociśnieniowe spełniają najwyższe normy jakości, a nasze doświadczenie i zaangażowanie w ich produkcję to gwarancja, że dostaną Państwo produkt, na którym można polegać.

Zawór kulowy nierdzewny na wysokie ciśnienia.

Stal : 316L

Dostępne wersje :

-GWINT BSP

-GWINT NSPT

– WERSJA SPAWANA

karta_katalogowa