Siłownik pneumatyczny powietrze/powietrze L/L – DIN [577]

Z przyjemnością prezentujemy siłownik L/L zgodny z normą DIN [577]. To niezawodne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych. Klienci wybierają go, ponieważ wiedzą, że zapewnia precyzyjną pracę i niezawodność działania w każdych warunkach.

Siłownik L/L DIN [577] to produkt starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najwyższe standardy jakości, jakie stawiamy sobie za wzór w Armapol. Dzięki swojej solidnej konstrukcji oraz wykorzystaniu podczas produkcji wyłącznie sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów, siłownik ten gwarantuje niezawodność działania.

Aby otworzyć zawór: Do portu A podawane jest ciśnienie powietrza, co powoduje, że tłok napędza wał o ćwierć obrotu i usuwa powietrze przez port B. Aby zamknąć zawór: Do portu B podawane jest ciśnienie powietrza, co powoduje, że tłok napędza wał o ćwierć obrotu i usuwa powietrze przez port A. Awaria zasilania lub sygnału w siłowniku dwustronnego działania powoduje, że zawór znajduje się w jego ostatniej pozycji.

Community Verified icon