Pierścień redukcyjny calowy do rozwalcowania – DIN [224]

Przedstawiamy pierścień redukcyjny calowy do rozwalcowania – DIN [224]. W Armapol doskonale znamy potrzeby branży złączy mleczarskich, dlatego stworzyliśmy ten pierścień redukcyjny, zgodny ze standardem DIN [224], aby sprostać najwyższym wymaganiom. 

Zdajemy sobie sprawy z tego, że złącza mleczarskie to obszar, w którym niezawodność i precyzja są niezwykle istotne. Nasz pierścień redukcyjny do rozwalcowania, spełniający normę DIN [224], został zaprojektowany z myślą o doskonałych połączeniach w rurociągach. To produkt o solidnej konstrukcji, niezawodny, prosty w montażu i trwały w eksploatacji, który posłuży przez wiele lat.

Standard DIN [224] oraz staranne wykonanie, z troską o najdrobniejsze szczegóły, pozwalają na pewność co do doskonałego dopasowania i wydajności w różnorodnych zastosowaniach. 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym różnorodnym asortymentem złączy mleczarskich oraz innych produktów. Armapol to partner, który rozumie specyfikę branży i dostarcza rozwiązania na miarę Państwa wymagań. Uwadze polecamy też złącza DIN 11851.