Kołnierzowy zawór zwrotny ze stali nierdzewnej FKM

Nasz kołnierzowy zawór zwrotny ze stali nierdzewnej FKM to niezastąpiony element instalacji dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, petrochemicznego i hydraulicznego. Dzięki najwyższej jakości materiałów użytych podczas produkcji oferujemy naszym klientom niezawodność i trwałość, na których można polegać. Nasze zawory są odporne na korozję i ekstremalne warunki pracy. To oznacza, że z nimi Państwa produkcja działa zawsze sprawnie i bez zakłóceń.

Dostępne w kategorii armatura przemysłowa zawory FKM spełniają rygorystyczne normy, nie tylko te narzucone prawnie, ale także takie, które sami na siebie nakładamy. Zapewniają pełne bezpieczeństwo i jakość Państwa produktów. Zależy nam na tym, aby zapewniać klientom dostęp do najlepszych rozwiązań.

Wybierając kołnierzowy zawór zwrotny ze stali nierdzewnej FKM, inwestują Państwo w niezawodność i trwałość. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem oraz do składania zamówień.

Zawór zwrotny klapowy ze stali nierdzewnej dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego, przemysłu petrochemicznego i hydraulicznegoinstalacja.
Korpus i tarcza ze stali nierdzewnej z gniazdem FKM.
Typ waflowy o krótkiej długości, iż wyjmowanym uchem do podnoszenia dla łatwej instalacji.

Karta katalogowa 

Odwiedź nasz dział armatury nierdzewnej i odkryj szeroki wybór trwałych i niezawodnych produktów.