061 871 02 98 poznan@armapol.pl

Wybór zaworów w przypadku instalacji w przemyśle spożywczym jest niezwykle ważny dla funkcjonalności całej instalacji. Dokładamy starań, aby w ofercie znajdowały się zawory zwrotne nierdzewne spożywcze, spełniają oczekiwania klientów, zarówno co do sterylności, jak i wytrzymałości danych elementów.

Wysoka jakość i dopasowanie

Oferowane w naszym sklepie zawory zwrotne mają na celu zapewnienie jednokierunkowego przepływu płynnego medium, zazwyczaj wody. Ich działanie oparte jest na różnicy ciśnień po obu stronach zaworu, co pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie przepływu. Stawiamy na części wykonane ze stali nierdzewnej, która gwarantuje wysoką sterylność, ale i wytrzymałość. Materiały użyte do stworzenia zaworów posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają standardy, dzięki czemu mogą z powodzeniem być wykorzystywane w przemyśle spożywczym, ale i chemicznym czy farmaceutycznym.
Gwarantujemy także szeroki wybór zaworów zwrotnych nierdzewnych spożywczych, umożliwiając tym samym dopasowanie ich do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. W asortymencie naszej firmy znaleźć można zawór zwrotny:

  • SS – DIN,
  • oraz DIN.

Wszystkie one dostępne są w wielu rozmiarach, co daje gwarancję idealnego spasowania z systemem, w jakim mają być one wykorzystane. Dużym atutem jest także precyzja wykonania zaworów, dzięki czemu zapewniają idealne, jednokierunkowe zamknięcie przepływu płynnego medium.

Czujnik zbliżeniowy
Zawór zwrotny SS – DIN
Zawór zwrotny – DIN
Wziernik SS – DIN