061 871 02 98 poznan@armapol.pl

Sprzedajemy wyłącznie produkty certyfikowane, posiadające atest Państwowego Zakładu Higieny, które idealnie sprawdzają się w zakładach z branży przemysłowej, gwarantując idealną wręcz sterylność linii produkcyjnej. Jednym z ważniejszych elementów instalacji w takich miejscach są niewątpliwie zawory kulowe nierdzewne. W tej specyficznej branży nierzadko muszą być one odporne na substancje wyjątkowo gęste lub o zróżnicowanej konsystencji. Konstrukcja kulowa zaworu nierdzewnego sprawdza się tutaj wręcz idealnie, gwarantując przy okazji doskonałą sterylność.

Elementy te wykonujemy z najlepszych materiałów, wykorzystując nowoczesne technologie. Dzięki temu gotowy produkt cechuje się niezwykłą wręcz precyzją wykonania, ale także dużą funkcjonalnością, jak również niezawodnością działania. Oprócz nierdzewnych zaworów kulowych proponujemy dodatkowo profesjonalne siłowniki o szerokim zastosowaniu. Będąc producentem tych elementów, możemy zająć się zamówieniami indywidualnymi na specjalne życzenie, zgodnie z dostarczonym nam projektem. Wykonamy nawet bardzo skomplikowane kształty i nietypowe wymiary, w krótkim czasie i z gwarancją najwyższej jakości.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych urządzeń i akcesoriów dla branży spożywczej, dzięki czemu doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i potrafimy się do nich elastycznie dopasować. Pomimo stawiania na najwyższą możliwą jakość zawsze oferujemy konkurencyjne ceny.

Zawór kulowy materiał 316L
Zawór kulowy materiał 316L
Siłownik do zaworu kulowego L-L
Siłownik do zaworu kulowego L-F