061 871 02 98 poznan@armapol.pl
Firma Armapol posiada szeroko rozwinięty park maszynowy tokarek cnc oraz konwencjonalnych. Poprzez wieloletnie doświadczenie w toczeniu jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość oferowanych produktów , szybkie terminy realizacji , projektowanie detalu od podstaw. 

Usługi CNC

Realizujemy profesjonalne, precyzyjne i jednocześnie niedrogie usługi CNC w Poznaniu zawsze dopasowując się do potrzeb Klientów. W naszej firmie Armapol postawiliśmy na najnowocześniejsze technologie. Możemy dzisiaj pochwalić się niezwykle rozbudowanym parkiem maszynowym, w którym to wykorzystujemy szeroką gamę nowoczesnych tokarek CNC. Oczywiście posiadamy również klasyczne maszyny do obróbki metali skrawaniem, które wciąż znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jakie oczekiwania wobec usług mają nasi Klienci. Gwarantujemy więc najwyższą jakość gotowych już produktów przy zachowaniu przystępnej ich ceny. Nowoczesny park maszynowy pozwolił nam oczywiście dodatkowo poprawić efektywność pracy, dzięki czemu czas realizacji nawet bardzo skomplikowanych zleceń jest wyjątkowo krótki.

Wykonywane przez nas na terenie Poznania usługi CNC cechuje przede wszystkim wyjątkowa precyzja, bardzo istotna z punktu widzenia współczesnej branży przemysłowej. Nazwa ta jest skrótem od angielskich słów Computerized Numerical Control i w wolnym tłumaczeniu oznacza komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. To właśnie dzięki podłączeniu komputerów pod specjalistyczne maszyny do obróbki skrawaniem uzyskuje się niezwykłe wręcz efekty. Wybierając tę usługę, można liczyć między innymi na idealną powtarzalność kształtów i wymiarów, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku produkcji większej liczby identycznych elementów pasowanych ze sobą. Korzystając z tej technologii, można w szybkim czasie wyprodukować nawet elementy o skomplikowanych kształtach, z zachowaniem wyjątkowej precyzji wszystkich wymiarów.

Dysponując nowoczesnymi urządzeniami do realizacji usług CNC na terenie Poznania, jesteśmy przygotowani na każde, najtrudniejsze nawet zamówienie. Wykonamy je w krótkim czasie i, co bardzo istotne, zawsze wykorzystujemy do produkcji najwyższej jakości materiały.


Usługi : 

  • Spawanie TIG
  • Toczenie CNC
  • Frezowanie
  • Wiercenie
  • Polerowanie

Spawanie TIG – Ponadprzeciętna wytrzymałość spawów, które spełniają jednocześnie wszystkie normy związane z higienicznością. Dzięki temu produkty te wręcz idealnie sprawdzają w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym. Usługi spawania TIG możemy wykonywać zarówno na materiałach ze stali nierdzewnej, jak i aluminiowych.

Toczenie CNC – Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych urządzeń, jesteśmy w stanie zrealizować każdą usługę toczenia CNC w Poznaniu, niezależnie od stopnia skomplikowania projektu. Gotowe produkty cechuje doskonała precyzja wykonania, również w przypadku masowych zamówień na powtarzalne elementy.

Frezowanie – Za frezowanie są w naszej firmie odpowiedzialni najlepsi specjaliści. Do realizacji wykorzystujemy oczywiście specjalistyczne maszyny, które gwarantują niezwykle precyzyjną obróbkę skrawaniem. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb Klientów i gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Wiercenie – Cechą charakterystyczną tej usługi naszej poznańskiej firmy Armapol są idealnie wręcz gładkie brzegi wierceń. Stosujemy urządzenia sterowane elektronicznie, dzięki czemu możemy podjąć się wykonania nawet otworów o nietypowych parametrach, niemożliwych do zrobienia z użyciem klasycznych technologii.