061 871 02 98 poznan@armapol.pl

Stworzenie niezawodnej instalacji produkcyjnej w zakładzie przemysłu spożywczego zawsze wymaga zastosowania dobrej klasy akcesoriów i różnego rodzaju elementów łącznikowych. Zaliczają się do nich na pewno trójniki nierdzewne, których produkcją zajmujemy się od wielu lat, gwarantując tym samym najwyższą ich jakość. Nasz zakład pracuje na podstawie udzielonych atestów oraz certyfikacji. Produkty są do tego zatwierdzone przez PZH, a więc ich wykorzystanie w przemyśle gwarantuje doskonałą wręcz sterylność.

Oferujemy szeroki wybór trójników nierdzewnych, w tym klasyczne, jak również redukcje. Dostępne są one w wielu formach i rozmiarach, co ułatwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Ponieważ jednak jesteśmy samodzielnym producentem tych elementów, możemy również podjąć się ich wykonania na indywidualne zamówienie, zgodnie z dostarczonym nam projektem.

Pomimo najwyższej jakości trójników nierdzewnych zawsze oferujemy konkurencyjne ceny. Nasi specjaliści służą swoją pomocą techniczną przy wyborze i dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na trójniki nierdzewne, niezależnie od jego skali. Dzięki zastosowaniu takich elementów instalacja w zakładzie produkcyjnym przemysłu spożywczego będzie nie tylko idealnie dopasowana do potrzeb, ale przede wszystkim całkowicie sterylna, co w tym przypadku ma niebagatelne wręcz znaczenie. Do produkcji stosujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały, cechujące się ogromną wytrzymałością, jak również długą żywotnością.

Trójnik redukcyjny krótki – DIN
Trójnik krótki – DIN
Trójnik długi – DIN
Trójnik redukcyjny długi – DIN
Trójnik GNN – DIN
Trójnik NGN – DIN
Trójnik NNN – DIN
Trójnik GGG – DIN
Trójnik GNG – DIN