061 871 02 98 poznan@armapol.pl

W dzisiejszych czasach nowoczesne technologie praktycznie całkowicie zdominowały dosłownie wszystkie gałęzie przemysłowe. Dotyczy to oczywiście również branży spożywczej, która dzięki wykorzystaniu specjalistycznych maszyn zwiększa wydajność produkcji i jednocześnie poprawia jej jakość. Ogromny wpływ na ciągłość działań mają tutaj oczywiście filtry. Ich zadaniem jest nie tylko ochrona samych maszyn przed zbyt szybkim zabrudzeniem czy nawet uszkodzeniem. To również względy higieniczne, w tym przede wszystkim konieczność trzymania się rygorystycznych standardów związanych ze sterylnością gotowego produktu.

Jako doświadczony producent możemy więc zaoferować specjalistyczne filtry do przemysłu spożywczego o bardzo szerokim zastosowaniu. Wykonujemy je zgodnie z normą DIN, wykorzystując najlepsze możliwe materiały i gwarantując tym samym niezawodność ich działania. Oprócz samych filtrów proponujemy również wygodne w użytkowaniu wzierniki dedykowane branży spożywczej. To proste rozwiązanie umożliwiające stałą kontrolę jakości produktu bez konieczności zatrzymywania całej linii technologicznej.

Nasze produkty do filtracji są efektywne i bardzo proste w użytkowaniu. Solidne obudowy skrywają wkłady filtrujące, które można w łatwy sposób czyścić lub ewentualnie wymieniać. Wieloletnia obecność na rynku procentuje nie tylko w postaci ogromnego doświadczenia, ale także wiedzy związanej z potrzebami Klientów, właścicieli nowoczesnych zakładów przemysłu spożywczego. Stale analizujemy rynek i zawsze proponujemy najlepsze z możliwych rozwiązań. Szeroki wybór filtrów na pewno ułatwia ich dopasowanie do konkretnych potrzeb. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny, jak również zawsze oferujemy swoje profesjonalne wsparcie techniczne.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą. Skuteczna filtracja w przemyśle spożywczym to dzisiaj absolutna podstawa i dlatego warto zdać się na współpracę ze specjalistami, którzy dostarczą najlepsze na rynku akcesoria do specjalistycznych maszyn produkcyjnych.

Wziernik rurowy – din
Odszlamiacz – DIN
Wkład odszlamiacza – DIN
Odszlamiacz – DIN
Wkład odszlamiacza – DIN
Odszlamiacz GG – DIN
Wkład odszlamiacza – DIN