061 871 02 98 poznan@armapol.pl

Siłowniki

Zastanawiają się Państwo gdzie kupić siłowniki do armatury spożywczej (np. siłownik L/L – DIN lub L/F – DIN)? Najlepiej u sprawdzonego producenta, który jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość oraz niezawodność tego typu wyrobów. Jeżeli potrzebne są Państwu siłowniki ze stali nierdzewnej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W Armapol mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji armatury dla przemysłu spożywczego i wiemy jak sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień!

Uchwyt do płynnej regulacji przepływu – DIN

Siłownik L/L – DIN

Siłownik L/F – DIN

Podstawka pod siłownik – DIN

Podstawa włącznika krańcowego – DIN

Podstawa czujnika zbliżeniowego

Chorągiewka 

Wyłącznik krańcowy

Siłowniki do armatury spożywczej od Armapol

Dostępne w naszej ofercie siłowniki do armatury spożywczej wyróżniają się na tle konkurencji swoją wysoką jakością i niezawodnością. Dzięki zastosowaniu doskonałych materiałów i nowoczesnych metod produkcji mamy pewność, że bez problemu poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. W tej kategorii znajdą Państwo między innymi:

  • siłowniki L/L – DIN,
  • siłowniki L/F – DIN,
  • uchwyty do płynnej regulacji przepływu,
  • różnego rodzaju podstawy pod siłownik.

Każdy z naszych produktów spełnia nie tylko obowiązujące normy, ale także nasze wyśrubowane standardy jakości. To dlatego mogą mieć Państwo do nich sto procent zaufania! Zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, lub przy chęci złożenia zamówienia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i e-mailem.